Ljudje

Direktor:
Gregor Repič, gregor.repic@media24.si

Namestnik direktorja:
Igor Klun, igor.klun@media24.si

Direktorica uredništev:
Tanja Škarjot, tanja.skarjot@media24.si

Namestnica direktorice uredništev:
Andreja Merhar, andreja.merhar@media24.si

Direktor radijskih postaj in komercialni direktor:
Igor Škerlak, igor.skerlak@salomon.si

Pomočnik direktorja radijskih postaj RGL:
Edo Urbančič, edo.urbancic@media24.si

Pomočnik direktorja radijskih postaj:
Nejc Odlazek, nejc.odlazek@radioaktual.si

Direktor radia Aktual Kum Trbovlje:
Simon Prelesnik, simon.prelesnik@radioaktual.si

Direktor časopisa Svet24:
Igor Klun, igor.klun@media24.si

Direktor trženja Media24:
Marko Bebar, marko.bebar@svet24.si

Direktor Event24:
Matija Bebar, matija.bebar@event24.si

Direktorica časopisa Dolenjski list:
Marjana Čančar, marjana.cancar@dolenjskilist.si

Vodja prodaje in naročnin:
Andreja Kmet, andreja.kmet@media24.si

Vodja marketinga in odnosov z javnostmi:
Maja Pristovnik, maja.pristovnik@media24.si

Radijske postaje

Urednik radijskih postaj:
Nejc Odlazek, nejc.odlazek@radioaktual.si

Odgovorni urednik radia Aktual:
Simon Prelesnik, simon.prelesnik@radioaktual.si

Odgovorna urednica radia Veseljak:
Janja Ulaga, janja@veseljak.si

Odgovorni urednik radia Salomon:
Dean Windisch, dean.windisch@menart.si

Časopisi

Odgovorna urednica časopisa Svet24:
Petra Rupnik, petra.rupnik@svet24.si

Odgovorni urednik časopisa EkipaSN:
Goran Obrez, goran.obrez@ekipa.org

Odgovorna urednica časopisa Dolenjski list:
Renata Žnidar, renata.znidar@dolenjskilist.si

Televizija

Odgovorna urednica TV Veseljak:
Maja Oderlap, maja@veseljak.tv

Revije

Odgovorna urednica revij Zarja in Pomagaj si sam:
Melita Berzelak, melita.berzelak@media24.si

Odgovorna urednica revije Zvezde:
Simona Dakič, simona.dakic@media24.si

Odgovorna urednica revij iN in DOm2:
Tina Guček, tina.gucek@media24.si

Odgovorna urednica revije Vklop:
Marjana Vovk, marjana.vovk@media24.si

Odgovorna urednica revij Maja in Jej zdravo:
Marjana Ogorevc Žgalin, marjana.ogorevc@media24.si

Odgovorna urednica revije Avenija:
Petra Kancler, petra.kancler@media24.si

Odgovorna urednica revije Bodi zdrava:
Mira Čirović, mira.cirovic@media24.si

Odgovorna urednica revije Top! Za najstnike:
Katarina Štular, katarina.stular@media24.si

Odgovorna urednica revije Ženska:
Marta Krpič, marta.krpic@media24.si

V. d. odgovornega urednika revije Zeleni raj:
Stane Sušnik, stane.susnik@media24.si

Odgovorna urednica revije Moj horoskop:
Simona Furlan, simona.furlan@media24.si

Odgovorni urednik revije Auto Bild:
Božo Lalić, bozo.lalic@autobild.si

Vodja ugankarskih revij:
Zoran Dramičanin, zoran.dramicanin@media24.si

Odgovorni urednik revije Salomonov ugankar:
Marko Bertoncelj, info@salomonov-ugankar.si

Odgovorna urednika revij Slikovne križanke in Čvek v križankah:
Marko Bokalič in Janez Presečnik, info@salomonov-ugankar.si

Odgovorni urednik posebne izdaje Salomonovega ugankarja:
Dušan Kovačič, info@salomonov-ugankar.si

Odgovorni urednik revije Salomonov Genialec:
Grega Rihtar, grega.rihtar@salomonov-ugankar.si

Odgovorni urednik revije Kaj veš:
Vinko Korent, vinko.korent@media24.si

Odgovorni urednik tednika Salomonov oglasnik:
Igor Klun, igor.klun@media24.si

Spletni mediji

Odgovorni urednik Svet24.si:
Gregor Gruber, gregor.gruber@svet24.si

Odgovorni urednik Ekipa24.si:
Lucijan Pejčič, lucijan.pejcic@ekipa24.si

Odgovorna urednica Najstnica.si:
Katarina Štular, katarina.stular@media24.si